Ankara Kalay Hurdası

Günümüzde geri dönüşüm hem çevremizi korumak adına hem de enerji tasarrufu sağlamak adına çok önemli bir yer kaplamaktadır. Hurda sektöründe demir, çelik, plastik, kablo, bakır, pirinç, krom, kalay, sac gibi malzemelerin geri dönüştürülmesinde önemli rol oynamaktadır. Hurda olarak aldığımız bu malzemeler tekrar işlenerek yeni bir forma dönüştürülüyor ve kullanılacağı alana göre de şekillendiriliyor. Hem bu güzel doğamızı korumak için katkıda bulunuyoruz hem de enerji tasarrufu sağlamış oluyoruz. Ankara Hurda olarak her türlü hurdanın yanı sıra kalay hurdanızı da uygun fiyata yerinde alıyoruz.

Kalay hurdası gri renktedir ve metal elementinden elde edilmektedir. Kalay hurdası, hava ile birleştiği zaman renk değişimine geçirmez ya da deformasyona uğramaz ve şekli değişmez ancak ısıtıldığı zaman kırılganlaşmaktadır, bu yüzden de bazı hassas metallerin kaplanmasında da kalay kullanılmaktadır. Kalay, sadece bazı güçlü asitlerden etkilenebilmektedir.  Oda ısısında dövülebilir bu da fazla uğraş gerektirmeden şekil verilebileceğinin bir kanıtıdır. Kalay içinde kurşun elementini de barındırdığı için geri dönüşüme büyük etkisi olan bir hurdadır. Hurdayı dönüştürmek hem daha uygun fiyatlı hem de çevremizi, doğamızı korumak ve suyun temiz kalabilmesi için, gelecek nesillere daha güzel bir miras bırakabilmek, yer altı ve yer üstü kaynaklarımızı koruyabilmek, ekonomiye daha çok katkıda bulunabilmek için geri dönüşüme önem verip katkı sağlamak büyük ve hayati önem taşımaktadır. Ankara Hurda ailesi olarak tüm hurdalarınıza değerinde bir fiyat sunarak hurdalarınızı alır ve piyasadaki en iyi hurdaları en uygun fiyata satarız. Uzmanlarımızla birlikte en kaliteli demiri, sacı, pirinci, kromu, bakırı, kalayı ya da istediğiniz her türden hurdayı siz değerli alıcılarımızın ihtiyacı doğrultusunda kaliteli ürün güvencesinde, uygun fiyatlarımızla sizlere vermekteyiz. Gerek alımlarda gerekse de satımlarda Ankara’da halay hurdası için firmamızdan teklif almayı unutmayınız.

Ankara Hurda ailesi olarak hedefimiz gelişmiş ülkeleri geri dönüşüm konusunda yakalayıp, Türkiye'yi geri dönüşüm konusunda öncü ve örnek bir ülke haline getirmektir. Bunun için alanında uzman olan çalışanlarımızla birlikte tüm gücümüzle çalışıp sizlerden de kağıt, plastik, demir gibi tüm hurdalarınızı alıyoruz ve ihtiyacınız doğrultusunda uygun fiyat güvencesi ile satıyoruz.  Kaliteli ve seçkin hizmetimizle de çevremize ve ekonomimize katkıda bulunuyoruz.